Nová jednotka pro WEBDISPEČINK

Od srpna 2013  máme k dispozici novou jednotku pro WEBDISPEČINK Vetronics 711 LG.

Jedná se o miniaturní jednotku s přijímačem GPS, která je určená pro on-line sledování polohy vozidla a stavu připojených periferií. Přináší pokrokové uživatelské funkce a vysokou spolehlivost za skvělou cenu.

Garmin nüvi 44 Europe Lifetime

Kvalitní a spolehlivý navigační přístroj s širokoúhlým 4.3" dotykovým displejem, velice jednoduchým ovládáním a předehranými navigačními mapami celé Evropy se zárukou bezplatné doživotní aktualizace.

Webdispečink a navigace Garmin

Komunikace s řidiči pomocí navigace Garmin

Navigace značky Garmin umožňují přes speciální protokol komunikovat přímo s aplikací Webdispečink. Tato komunikace probíhá přes speciální fleet kabel, kterým je navigace připojena k mobilní jednotce Lupus - typu VEP. Přenos dat pak zajišťuje přímo mobilní jednotka, ve které je i SIM karta s tarifem pro GPRS přenos. Díky tomu je možné obousměrně komunikovat mezi dispečerem a řidičem.

Mobilní jednotka Lupus (pouze typ VEP) je standardně zapojena ve vozidle. Pro komunikaci s navigací Garmin je třeba ji s navigací propojit tzv. fleet kabelem. Jednotlivé řady navigací mají svůj vlastní typ fleet kabelu. Kabel tedy musí projít pravděpodobně palubní deskou vozidla. Samotná navigace může být umístěna na přední sklo vozidla nebo i přímo na palubní desku vozidla. K některým navigacím Garmin je možné koupit i aktivní držák (obsahuje i napájení navigace), díky tomu pak v kokpitu vozidla řidiči nepřekáží žádné kabely.

Dispečer může v aplikaci Webdispečink komunikovat s řidičem, nastavit mu předdefinované zprávy nebo činnosti. Aplikace Webdispečink pak zaznamenává proběhnutou komunikaci i činnost řidiče ve statistikách a nástrojích.

Webdispečink s navigací Garmin

Dispečer může kliknout přímo na ikonku vozidla na mapě a na záložce "Zaslat zprávu" napsat zprávu pro řidiče. Zpráva se pak zobrazí řidiči přímo na navigaci Garmin.

Bluetooth hands Free

Oblíbená řada Bluetooth HF sad Parrot byla rozšířena o nové modely Parrot MK6100, MK9100 a MK9200. Kombinací dvojitého mikrofonu a nového SW je zaručen vysoce kvalitní přenos zvuku, nulové echo a potlačení okolního ruchu při uskutečněném hovoru. V případě Vašeho zájmu Vám rádi poskytneme podrobnější informace.

GPS nüvi 265W

GPS navigace nüvi 265W - 40 zemí Evropy, turistická i silníční mapa ČR,